محل تبلیغات شما

از زمانی که این بحران جهانی یعنی کرونا ویروس در کشور عزیزمون نیزشیوع پیدا کرده و همه ما مجبور شدیم بخاطر پیشگیری از مبتلا شدن به ویروس و ترس از بیماری خود را محترمانه قرنطینه کنیم و از خیلی از مواردی به ظاهر معمولی و پیش پا افتاده مانند  باهم دیگر دست دادن ؛ در کنار هم بودن ؛ همدیگر را در آغوش گرفتن؛ دور هم و در کنار هم بودنها را دیگر انجام نمی دهیم و بالاجبار از آنها دست کشیدیم :

تازه می فهمیم دنیا چقدر کوتاه هست و چقدر ما انسانها از همدیگر غافل بوده و متأسفانه مهمتر از اینها قدر نعمتهای خداوند بزرگ مخصوصاً دو نعمت بزرگ امنیت  و سلامتی را قدر نمی دانیم و از آنها غافل هستیم.

توصیه من به عزیزان این است ان شاءالله به محض گذر از این بحران و عادی شدن اوضاع بیایید قدر همدیگر را بیشتر بدانیم و بیشتر در کنار هم و عزیزانمان باشیم و بدانیم که دنیا آنقدر کوچک و زود گذر است که تا چشم به هم زدن به انتهای خط خواهیم رسید .

یک خواهش هم از دوستان دارم در صورت تمایل یک فاتحه ای هم به روح  پاک مادر عزیز من و همه درگذشتگان نثار بفرمائید .

باتشکر محسن حسین خانلو

قدر همدیگر را بیشتر بدانیم

آیا از کرونا ویروس باید بترسیم یا نترسیم

پیشگیری از انتقال ویروس کرونا

هم ,همدیگر ,قدر ,بدانیم ,گذر ,؛ ,کنار هم ,در کنار ,همدیگر را ,قدر همدیگر ,را بیشتر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها